O firmie

Firma Japparts Sp.J. zajmuje się dystrybucją części zamiennych do samochodów EUROPEJSKICH, JAPOŃSKICH I KOREAŃSKICH na terenie województwa pomorskiego.

Firma powstała we wrześniu 1996 roku, od samego początku naszej działalności dbamy o to aby klient był otoczony fachową pomocą. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej oferujemy Państwu części zamienne najwyższej jakości, w najbardziej konkurencyjnych cenach. Nasza firma posiada MAGAZYN CENTRALNY w Gdańsku, oraz 4 filie:  w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Tczewie i Starogardzie Gdańskim. Dane kontaktowe poszczególnych punktów znajdziecie Państwo w zakładce "KONTAKT".

 

W naszych magazynach stale posiadamy tysiące części zamiennych, uznanych producentów. Jeśli nie posiadamy części na stanie, jesteśmy w stanie sprowadzić je w szybkim czasie i dostarczyć klientowi.

 

Nasi konsultanci są specjalistami branży motoryzacyjnej z kilkunastoletnim stażem. W każdej chwili służą Państwu fachową pomocą w prawidłowym dobraniu części lub sprawdzą zamówienie, jeżeli zdecydujesz się je złożyć samodzielnie.

 

Dlaczego warto zostać naszym klientem Japparts ?

  • profesjonalny dobór elementów - nasze wieloletnie doświadczenie pozwala eliminować pomyłki podczas doboru części
  • najlepsi producenci - staramy się dobierać produkty najwyższej jakości
  • konkurencyjne ceny - ceny naszych części są bardzo konkurencyjne zważywszy na ich wysoką jakość

 

Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki zakupu towarów oraz korzystne rabaty. Sklepy i warsztaty mogą liczyć na wsparcie programowe i szkoleniowe oraz nowoczesne narzędzia i urządzenia warsztatowe dostępne na specjalnych warunkach użytkowania lub sprzedaży.


Przyjmujemy zapłatę za towar KARTAMI PŁATNICZYMI
Płatność kartą w cenach detalicznych ( bez rabatów ) przy zakupie min. 30 zł