Japparts i Autoland łączą siły.

Firma Japparts Sp.J. połączyła się z firmą Auto Land Polska S.A. Dzięki temu rozwiązaniu, będziemy w stanie zaoferować Państwu jeszcze szerszy asortyment oraz konkurencyjne ceny.

więcej

Twój sklep motoryzacyjny

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku,od samego początku naszej działalności dbamy o to aby klient był otoczony fachową pomocą. W naszych magazynach stale posiadamy tysiące części zamiennych, uznanych producentów. W przypadku rzadkich modeli, jesteśmy w stanie sprowadzić je w bardzo krótkim czasie i dostarczyć klientowi.

 

Nasi konsultanci są specjalistami branży motoryzacyjnej z kilkunastoletnim stażem. W każdej chwili służą Państwu fachową pomocą w prawidłowym dobraniu części lub sprawdzą zamówienie, jeżeli zdecydujesz się je złożyć samodzielnie.

 

Nasza firma posiada MAGAZYN CENTRALNY w Gdańsku, oraz 4 filiie:  w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Tczewie oraz Starogardzie Gdańskim.

 

Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki zakupu towarów oraz korzystne rabaty. Sklepy i warsztaty mogą liczyć na wsparcie programowe i szkoleniowe oraz nowoczesne narzędzia i urządzenia warsztatowe dostępne na specjalnych warunkach użytkowania lub sprzedaży.


 

Katalog azja

Zapraszamy do skorzystania z naszego interaktywnego katalogu, w którym mogą Państwo odnaleźć numery części do konkretnych modeli pojazdów, dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej odnaleźć dla Państwa potrzebne części.

Przejdź do katalogu

Warsztaty i sklepy samochodowe

Jeśli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą związaną z motoryzacją:Sklep motoryzacyjny, Hurtownię części, czy warsztat samochodowy ta oferta jest właśnie dla Was!01/Indywidualne warunki

Dla naszych stałych klientów mamy przygotowane rabaty cenowe, wygodne warunki płatności oraz liczne promocje.

02/Profesjonalne programy szkoleniowe

We współpracy z producentami części samochodowych, organizujemy dla naszych partnerów szkolenia mające na celu podnieść zasób wiedzy i kwalifikacji.

03/Szybkość dostaw

W naszych magazynach posiadamy tysiące części, dzięki temu mają je Państwo praktycznie "od ręki".

Sklep on-line

Zapraszamy do zakupów on-line dzięki platformie internetowej. Zakupione towary w sklepie internetowym, wysyłamy firmą kurierską DPD od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Przejdź do sklepu